KONST / Litografier
Aktuella artister: Olle Ängkvist • Jordi Arkö • Peter Dahl • Peder Duke • Ulf Göthman • Jan Grantorp • Curt Hillfon • Bengt Landin • Lena A Linderholm • Reinhold Ljunggren • Thage Nordholm • Anders Palmér • Oscar Reutersvärd • Roland Svensson • Peter Tillberg • Berndt Wennström • Hans Wigert • Angelica Wiik • Örjan Wikström
8237 Färglitografi
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 100 kr
1 april kl 18:04 -
8071 Färglitografi
Utrop: 1.500 kr
Aktuellt bud: 1.200 kr
1 april kl 19:50 -
8109 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 1.400 kr
1 april kl 19:10
8109 Färglitografi
Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Kvinna med cigarett. Signerad, numrerad 167/290. Färglitografi. Bladets mått: 61x39 cm, yttermått inklusive ram: 74x53 cm
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 1.400 kr
1 april kl 19:10
8344 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
1 april kl 19:50 -
8240 Färglitografi
Utrop: 500 kr
1 april kl 20:28 -
8171 Färglitografi
Utrop: 600 kr
1 april kl 19:59
8070 Färglitografi
Utrop: 500 kr
1 april kl 20:33 -
8072 Färglitografi
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
1 april kl 20:46 -
8214 Färglitografi
Utrop: 600 kr
1 april kl 20:32
7067 Färglitografi
Utrop: 500 kr
1 april kl 18:58 -
8103 Färglitografi
Utrop: 300 kr
1 april kl 19:49 -
8036 Färglitografi
Utrop: 800 kr
1 april kl 19:02
8399 Färglitografi
Utrop: 800 kr
1 april kl 20:03 -
8069 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
1 april kl 20:21 -
6069 Färglitografi
Utrop: 700 kr
Aktuellt bud: 300 kr
1 april kl 18:57
8071 Färglitografi
Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Flöjtspelande clown. Signerad, numrerad 272/290. Färglitografi. Bladets mått: 60x39 cm, yttermått inklusive ram: 74,5x53 cm
Utrop: 1.500 kr
Aktuellt bud: 1.200 kr
1 april kl 19:50
8104 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
1 april kl 19:33 -
8403 Färglitografi
Utrop: 800 kr
1 april kl 19:57 -
8388 Färglitografi
Utrop: 600 kr
1 april kl 18:31
7042 Färglitografi
Utrop: 600 kr
1 april kl 19:21 -
7041 Färglitografi
Utrop: 500 kr
1 april kl 20:37 -
8112 Färglitografier
Utrop: 600 kr
1 april kl 19:39
8110 Färglitografier
Utrop: 800 kr
Aktuellt bud: 300 kr
1 april kl 19:47 -
8254 Färglitografier
Utrop: 500 kr
1 april kl 19:48 -
8296 Färglitografier
Utrop: 500 kr
1 april kl 19:53
6431 Färglitografier
Utrop: 500 kr
1 april kl 19:11 -
8297 Grafiska blad
Utrop: 1.500 kr
1 april kl 18:05 -
8170 Grafiskt blad
Utrop: 1.000 kr
1 april kl 18:01
8238 Litografier
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 100 kr
1 april kl 18:49
- Metropol Tipsar
8109 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 1.400 kr
1 april kl 19:10 -
8071 Färglitografi
Utrop: 1.500 kr
Aktuellt bud: 1.200 kr
1 april kl 19:50