828 2007 Bachtiari semiantik, 276x352
S�ldes f�r 8.000 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 18:47)
828 2001 Bakhtiari Semiantik, 140x195 kortsidor med skador, fläckar
S�ldes f�r 2.200 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 18:29)
828 2013 Chuval Yomut, antik, 120x75
S�ldes f�r 1.500 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 18:56)
828 2008 Feraghan Semiantik, 133 x 212
S�ldes f�r 4.000 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 19:53)
828 2002 Kashan Semiantik, 138x210
S�ldes f�r 9.600 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 18:11)
828 2003 Kashan Semiantik, Figural, 134x205
S�ldes f�r 4.000 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 18:06)
828 2005 Kazak tidigt 1900-tal, dubbel bönenisch, 160x250
S�ldes f�r 3.000 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 19:03)
828 2012 Kelim 2-del, Bidjar, antik, 69x200
S�ldes f�r 1.200 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 19:33)
828 3082 Kelim Antik, Shahsavan, 310x180
S�ldes f�r 3.600 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 20:32)
828 2009 Kelim Senneh, antik, 130x200
S�ldes f�r 3.600 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 20:15)
828 8048 Mehraban semiantik, 114x186
S�ldes f�r 1.300 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 19:02)
828 6325 Melayer Tidigt 1900-tal, 127x210
S�ldes f�r 1.500 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 18:16)
828 5658 Nordvästpersisk Tidigt 1900-tal, 118 x 228
S�ldes f�r 1.600 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 20:26)
828 2006 Täbriz Semiantik, figural, huvudmotiv med moské och kartuscher med blommor & djur, 190x135
S�ldes f�r 4.400 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 19:40)
828 2011 Teheran Tidigt 1900-tal, 140x218
S�ldes f�r 8.200 kr (Sista budtid är den 20 maj 2013 20:26)