705 5006 Bidjar Tidigt 1900, tal, 129x207
S�ldes f�r 1.500 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 12:19)
705 1257 Färglitografier 4 st, Vladimir Beck (f. 1897), 42x76, 26x34
S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 11:29)
705 1111 Fiol Med stråke, Waldemar Deilert, -73
S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 14:53)
705 5011 Gashgai Tidigt 1900-tal, 200x290
S�ldes f�r 2.100 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 12:20)
705 5002 Nordvästpersisk Daterad, 133x246
S�ldes f�r 2.700 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 12:18)
705 6467 Oljemålning G Knudsen, Fjäll, 32x40
S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 14:36)
705 1133 Oljemålning Sven Lidberg (1929-2009), 34x26
S�ldes f�r 2.700 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 15:10)
705 1131 Oljemålning Sven Lidberg (1929-2009), Picnic, 34x26
S�ldes f�r 2.800 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 15:10)
705 2235 Sybord 1800-tal
S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 4 juli 2011 21:00)