Auktionshuset Metropol AB

 Auktionsresultat den 4 juli 2011 17:00
Tillbaka  Skriv ut   Med bilder

705 5006  Bidjar Tidigt 1900, tal, 129x207

S�ldes f�r 1.500 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 12:19)

705 1257  Färglitografier 4 st, Vladimir Beck (f. 1897), 42x76, 26x34

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 11:29)

705 1111  Fiol Med stråke, Waldemar Deilert, -73

S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 14:53)

705 5011  Gashgai Tidigt 1900-tal, 200x290

S�ldes f�r 2.100 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 12:20)

705 5002  Nordvästpersisk Daterad, 133x246

S�ldes f�r 2.700 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 12:18)

705 6467  Oljemålning G Knudsen, Fjäll, 32x40

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 14:36)

705 1133  Oljemålning Sven Lidberg (1929-2009), 34x26

S�ldes f�r 2.700 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 15:10)

705 1131  Oljemålning Sven Lidberg (1929-2009), Picnic, 34x26

S�ldes f�r 2.800 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 15:10)

705 2235  Sybord 1800-tal

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 4 juli 2011 21:00)