KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217204
nr 1621 7204
Harald Fredrikson
(1902-1973), Sverige
Oljemålning, "I Livets vår", monogramsignerad. Olja på duk, 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 63x74 cm
Harald Fredrikson, svensk målare född 1902, död 1973 .
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:36:39
300 kr
350 kr
400 kr
Harald Fredrikson
Läs mer om Harald Fredrikson