KONST / Litografier / Färglitografier 16217219
nr 1621 7219
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografier, 2 st, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Marknad & hamn, Signerade, numrerade, yttermått inklusive ram: 53x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:08:10
20/5 19:03:10
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson