KONST / Litografier / Litografier 16196065
nr 1619 6065
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografier, 2 st, Signerade ej numrerade, yttermått inklusive ram: 40x53 cm
Kondition: 1 glas skadat
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 13 maj 2024
kl 20:48:31