Föremål som liknar bok

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7297 Etsning
    Såld: 150 kr

    Såldes den 25 mars 2024
  • 4135 Litografiskt b..
    Såld: 150 kr

    Såldes den 11 mars 2024
  • 5229 Skulptur
    Såld: 3.200 kr

    Såldes den 11 mars 2024
  • 8232 Tavla
    Såld: 500 kr

    Såldes den 12 februari 2024
  • 8037 Parti smycken
    broscher, hängen, bokmärken med mera
    Såld: 500 kr

    Såldes den 12 februari 2024
  • 8450 Bordslampa
    Max-spot, för bokhylla. Längd: 19 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 februari 2024

Ladda ner broschyr