7019 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024 -
6583 Färglitografi
Elis Aidanpää, 108/360, vintermotiv, 37x51
Såld: 100 kr
Såldes den 25 november 2013 -
3497 Färglitografi
Elis Aidanpää, 21/360. 38x51
Såld: 800 kr
Såldes den 25 augusti 2008
Föremål som liknar Elis Aidanpää
- Träfflista
- alla
- Visa alla