6100 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 mars 2024 -
3275 Färglitografi
Henri Laurens, 45/75, motivet: 62x47
Såld: 1.400 kr
Såldes den 18 januari 2016 -
4301 Etsning
Henri Laurens, 5/50 17,5x12,5
Såld: 4.200 kr
Såldes den 15 mars 2004
Föremål som liknar Henri Laurens
- Träfflista
- alla
- Visa alla