4096 Matkärl
MILITÄRT, koppar, sk Snuskburk, 1800-tal. Höjd: 14 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 11 mars 2024 -
6367 Skrin
militärt, längd: 80
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
2174 Akvarell
Pierre Noel, Hamnmotiv, militärt, rim26 x 37
Såld: 200 kr
Såldes den 15 oktober 2012
1424 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 11 juni 2012 -
5735 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 26 april 2010 -
4190 Fotangel
Såld: 300 kr
Såldes den 9 mars 2009
7271 Emblem
militärt, Ryssland, 1864
Såld: 300 kr
Såldes den 28 juli 2008 -
3093 Blandteknik
W Marsalko, 46 x 57, AN/TTC-20, Militärt motiv,
Såld: 700 kr
Såldes den 18 juni 2007