Föremål som liknar Raphael
7327 Kopparstick
Såld: 800 kr
Såldes den 13 maj 2024
6304 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 25 november 2019
9138 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 3 juni 2019
5136 Grafiskt blad
Raphael Kirchner, flicka med ros, 37x25
Såld: 350 kr
Såldes den 13 november 2017
2490 Kopparstick
Såld: 700 kr
Såldes den 19 september 2016
7753 Oljemålning
Olga Raphael Hallencreutz, pannå 26x36
Såld: 200 kr
Såldes den 16 maj 2016
5193 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 30 november 2015
8310 Akvareller
Såld: 700 kr
Såldes den 21 oktober 2013
8340 Kopparstick
6 st, Efter Raphael/Rubens, ca 13x28
Såld: 700 kr
Såldes den 11 februari 2013