Föremål som liknar Susanna i badet
5084 Reliefplatta
metall, Susanna i badet, 11x16 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
6026 Reliefplåt
1800-tal, Susanna i badet, oramad, metall, 25,5x22 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 29 januari 2024
8168 Väggrelief
brons, Susanna i badet. Diameter: 17 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 11 december 2023
3571 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 6 november 2023
4222 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 6 mars 2023
7777 Oljemålning
Susanna i badet, Kopia efter Kindborg, 137x62
Såld: 1.500 kr
Såldes den 21 mars 2016
4241 Väggrelief
Brons, Susanna i badet, diameter: 17
Såld: 200 kr
Såldes den 13 juli 2015
1123 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 september 2014
4125 Pastell
Bengt Wall, 17x13, "Susanna i badet", 1955
Såld: 100 kr
Såldes den 30 maj 2011