3462 Spegel
Tennram, 72x31 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2024 -
8211 Spegel
+ spegellampetter, 3 delar, Tennram. Höjd: 38-56 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 12 februari 2024 -
6029 Spegel
+ 1 par lampetter med tennram. Höjd: 31-49 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 20 mars 2023
6340 Spegel
Tennram, 20-tal, 68x40 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 november 2019 -
7218 Spegel
tennram, 54x45
Såld: 100 kr
Såldes den 12 november 2018 -
6269 Spegel
med tennram, 44x28 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 5 mars 2018
5169 Spegel
Tennram, höjd: 49 cm (inkl krön), bredd: 27 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 1 maj 2017 -
5439 Etsning
Sign med Tennram firma svenskt tenn, 29x23
Såld: 200 kr
Såldes den 10 december 2007 -
1167 Spegel
tennram, höjd: 51
Såld: 100 kr
Såldes den 12 december 2005