Föremål som liknar ej signerad
7425 WATERCOLOUR
Sold: SEK 100
Sold den 11 juni 2024
4059 GRAPHIC ART
Sold: SEK 500
Sold den 10 juni 2024
4060 OIL PAINTING
Sold: SEK 600
Sold den 10 juni 2024
4284 Litografisk af..
Sold: SEK 1000
Sold den 10 juni 2024
4149 SCULPTURE
Sold: SEK 1700
Sold den 10 juni 2024
3261 OIL PAINTING
Sold: SEK 500
Sold den 3 juni 2024
3262 OIL PAINTING
Sold: SEK 600
Sold den 3 juni 2024
3095 SCULPTURE
Sold: SEK 500
Sold den 3 juni 2024
9321 LITOGRAPHS
Sold: SEK 700
Sold den 3 juni 2024