Veckoauktion den 2 maj 2005

  • Order by

  • 4431 Fat
    "Argenta" Kåge, Dia:22
    Sold: SEK 800

    Sold den 2 maj 2005
  • 4653 Fat
    3st, Kina 1700-tal (2st med nagg) L.36+34+31
    Sold: SEK 1800

    Sold den 2 maj 2005
  • 4277 Fat
    Domino, Stig Lindberg, L.20 (nagg)
    Sold: SEK 450

    Sold den 2 maj 2005
  • 4080 Matta
    orientalisk, semi-antik Serabend, (sk.) 90x150
    Sold: SEK 300

    Sold den 2 maj 2005
  • 4176 Matta
    orientalisk, semiantik Kashan, 103x161
    Sold: SEK 2000

    Sold den 2 maj 2005
  • 4272 Matta
    orientalisk, Senneh, semiantik, (slitage), 100x138
    Sold: SEK 350

    Sold den 2 maj 2005

Ladda ner broschyr