KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087105
nr 1608 7105
Knut Haggren
(f. 1926), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 54x37cm, yttermått inklusive ram: 69x51cm
Knut Haggren, svensk målare född 1926.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:18:44
100 kr
150 kr