KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 12508316
nr 1250 8316
Louis Noirot
(1820-1902), Frankrike
Teckningar, 2 st. Landskapsbilder, signerade, 33x45 cm
Louis Noirot, fransk bildkonstnär född 1820, Neuf-Brisach, Frankrike, död 1902, Villerest, Frankrike.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:32:23
23/4 12:15:14
Louis Noirot
Läs mer om Louis Noirot