KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12793010
nr 1279 3010
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Akvarell, Landskapsmotiv. Monogramsignerad ATG, Daterad 22/8 67, ca 8x15 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:39:38
2.600 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt