MÖBLER / Bord / Lampbord 12566045
nr 1256 6045
Lampbord
1960-tal, teak / mässingsfot. Bredd: 61, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:53:48
18/5 20:32:30
500 kr
20/5 18:18:45
20 maj
Retro
Läs mer om Retro