KONST / Litografier / Färglitografi 16152085
nr 1615 2085
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
HC upplaga. Signerad, färglitografi, daterad -71, grävling, 27x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x62 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
måndag 22 april 2024
kl 19:15:04
22 apr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz