KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16143428
nr 1614 3428
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
"Boo kyrka". Signerad. Blandteknik, bildmått: 29x30 cm, yttermått inklusive ram: 5244
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:27:59
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg