ÖVRIGT / Leksaker / Leksaker 16119010
nr 1611 9010
Leksaker
2 st, Plåt, Japan, 1960-tal. "Space patrol X-11 & Jetspeed", Längd: 21-44 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:37:14
2/4 15:17:57
450 kr
3/4 21:11:59