KONST / Litografier / Litografi 12836112
nr 1283 6112
Dan Wolgers
(f. 1955), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 51/100, daterad -01. Motivet: 43x32 cm
Dan Wolgers, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:09:08
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
4.400 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
7
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
7
21 okt