KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044118
nr 1604 4118
Oidentifierad konstnär. Signerad J Birch, Kustlandskap med båt och stad i horisonten. Signerad. Olja på duk, 67x97 cm, yttermått inklusive ram: 78x109 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:55:16
6/3 22:34:17