KONST / Litografier / Grafiska blad 16123112
nr 1612 3112
Grafiska blad
8 st, Ramade, Reproduktioner av väggmålningar från Pompei, "B. Cascella lit", Napoli. Bildmått: 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm. Ej signerad
Kondition: en utan glas / en med skadat glas
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:33:35
300 kr
350 kr