KONST / Litografier / Färglitografi 16009189
nr 1600 9189
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Kvinnor. Signerad, numrerad 225/350. Färglitografi, bildmått: 62x32 cm, yttermått inklusive ram: 75x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:34:37
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
500 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson