KONST / Litografier / Litografi 16123426
nr 1612 3426
Bertil Norén
(1889-1934), Sverige
Litografi, Bygata. Signerad, numrerad 26/50. Bildmått: 33x26 cm, yttermått inklusive ram: 67x51 cm
Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:19:31