KONST / Litografier / Färglitografi 16158216
nr 1615 8216
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Stilleben. Signerad, numrerad 207/225. Färglitografi. Bladets mått: 76x57 cm, yttermått inklusive ram: 85x64 cm
Kondition: skadad ram
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:44:03
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
22 apr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm