KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15989172
nr 1598 9172
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 8/95, daterad 1979. Bildmått: 38x40 cm, yttermått inklusive ram: 74x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:11:14
16/2 10:54:50
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström