KONST / Litografier / Färglitografi 15978451
nr 1597 8451
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad 150/360. Färglitografi, bildmått: 42x54 cm, yttermått inklusive ram: 58x70 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:20:55
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.600 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson