KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045171
nr 1604 5171
Gösta Gierow (f. 1931), Sverige. Signerad, fabrik. Olja på duk, 32x35 cm, yttermått inklusive ram:, 35x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:42:05
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)