KONST / Litografier / Färglitografi 16034115
nr 1603 4115
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 34/35, daterad 1994. Färglitografi. Bladets mått: 67x90 cm, yttermått inklusive ram: 75x105 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:36:17
3/3 11:02:23
500 kr
3/3 16:12:19