KONST / Litografier / Färglitografi 16066058
nr 1606 6058
Danka Jaworska
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 45/150. Färglitografi, bildmått: 50x34. Bladets mått: 66x45 cm
Danka Jaworska, svensk målare född i Polen 1951. Sedan 1976 bosatt i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:57:19
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Danka Jaworska
Läs mer om Danka Jaworska