KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045217
nr 1604 5217
Gunnel Heineman
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Pioner. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 69x94 cm
Gunnel Heineman, svensk målare och tecknare född 1927 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:06:09
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Gunnel Heineman
Läs mer om Gunnel Heineman