KONST / Litografier / Litografi 12835222
nr 1283 5222
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Litografi, Signerad. Motivet: 85x63 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:45:40
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
21 okt
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann