KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 12837031
nr 1283 7031
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Mapp med 3 färgetsningar. 150-upplaga. "Elementära former". Haskel 150 -152, bladets mått: 52x60. Signerad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:39:53
9/10 20:55:59
21 okt
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander