KONST / Litografier / Litografi 16123110
nr 1612 3110
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Litografi, St: Eriksbron. Signerad, daterad 1915. Bildmått: 29x43 cm, yttermått inklusive ram: 44x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:22:20
14/4 23:18:49
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund