KONST / Litografier / Färglitografi 12837103
nr 1283 7103
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 71/360. Motivet: 45x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:05:35
21/10 11:15:43
21 okt
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson