KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16045245
nr 1604 5245
Blandteknik
Anders Reuterswärd, komposition. Signerad, daterad 2011. Blandteknik, bildmått: 20x13 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:43:33
8/3 23:55:28