KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123204
nr 1612 3204
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Landskap med figurer & kreatur. Olja på duk, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 52x65ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:36:11
14/4 21:43:30
700 kr
15/4 18:30:37