KONST / Litografier / Färglitografi 16195303
nr 1619 5303
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), daterad -89, bildmått: 28x36. Bladets mått: 38x48 cm, oramat löst blad
Utrop:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:41:19
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström