KONST / Litografier / Färglitografi 16087318
nr 1608 7318
Hiroshi Kado
(1909-1994), Japan
Surrealistiskt motiv. Signerad, numrerad Artist proof. Färglitografi, bildmått: 55x40 cm, yttermått inklusive ram: 74x56 cm
Hiroshi Kado, konstnär född 1909, död 1994.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:29:18
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)