KONST / Litografier / Färglitografi 16003073
nr 1600 3073
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad EA-upplaga, daterad -95. Bladets mått: 17,5x20,5 cm, yttermått inklusive ram: 22x25 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:11:58
25/2 16:05:24
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni