KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044503
nr 1604 4503
Lennart Wickström
(1928-2014), Sverige
Oljemålning, "Vintersol Mariaberget". Signerad. Olja på duk, 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm
Lennart Wickström, svensk målare född i Stockholm 1928, död 2014 .
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:34:17
300 kr
350 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
Lennart Wickström
Läs mer om Lennart Wickström