KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16045261
nr 1604 5261
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad EA, daterad 82. Bildmått: 17x10,5, yttermått inklusive ram: 30x20,5
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:49:28
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr