KONST / Litografier / Litografier 15893037
nr 1589 3037
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Litografier, 4 st, Signerad, numrerad 423/500, Stockholm, yttermått inklusive ram: 32x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:49:28
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube