KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003203
nr 1600 3203
Carl-Eric Andersson, kustmotiv. Signerad. Olja på duk, 68x73 cm, yttermått inklusive ram: 71x77 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:22:32
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr