KONST / Litografier / Färglitografi 16123122
nr 1612 3122
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 18/260, daterad -61. Färglitografi, bildmått: 48x56 cm, yttermått inklusive ram: 58x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:02:50
11/4 01:51:28