KONST / Litografier / Färglitografi 12837140
nr 1283 7140
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Färglitografi, "La Comédie Humaine"". 3. 2. 54. Signerad, numrerad 3/75. Motivet: 26x32 cm
Kondition: skadat blad
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
10.000 kr
Såld:
8.600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:32:53
7.000 kr
8.000 kr
8.400 kr
21 okt
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso