KONST / Litografier / Färglitografi 13272488
nr 1327 2488
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Interiörbild med liggande man. Signerad Ola Billgren Louis Womack -70, numrerad 23/90. Oramat löst blad. Bladets mått: 45x62 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:11:17
1.500 kr
1.900 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren